Quiz Tatrzański – sprawdź swoją wiedzę o Tatrach!

Bywasz czasem w Tatrach? A może jeździsz regularnie i wydaje Ci się, że całkiem nieźle znasz te góry? Sprawdź się! Właśnie przygotowałem prawdopodobnie największy w internecie quiz tatrzański. Ponad 1000 pytań, kilka poziomów trudności. Zapraszam do zabawy!

Dziś nie będę opisywał żadnej wycieczki. Skupię się raczej na przedstawieniu nowej funkcjonalności, którą niedawno dodałem do tego bloga i która mam nadzieję, da Wam też trochę rozrywki.

Nie jest żadną tajemnicą, że lubię Tatry. Jeżdżę tam regularnie, sporo czytam, studiuję mapy i przewodniki. Mam też mnóstwo zdjęć, które postanowiłem ostatnio przejrzeć i wykorzystać do zbudowania dużej bazy pytań dotyczących różnych zakątków najwyższych gór Polski i Słowacji. Na dzień dzisiejszy jest tam nieco ponad 1000 zagadek, w przyszłości powstanie pewnie jeszcze więcej.

Na czym polega zabawa? Wejdź pod ten adres, wybierz poziom trudności i zacznij grę. Wylosowanych zostanie 10 pytań, z których każde ma 4 możliwe odpowiedzi. Po wybraniu którejś z opcji od razu pokażę się poprawa, więc nawet jak nie trafisz, możesz nauczyć się czegoś nowego. Po przejściu całego zestawu pokaże się uzyskany wynik i opcja zagrania ponownie. I to w zasadzie tyle – jak widać, nic skomplikowanego.

Tu zamieszczam jeszcze 2 screeny z quizu: jeden z ekranu startowego, drugi pokazujący któreś z pytań.

Quiz Tatrzański - strona główna
Główny ekran quizu – wybór poziomu trudności.
Quiz Tatrzański - pytania
Przykładowe pytanie.

Aha, to dopiero jedna z pierwszych wersji, więc mogą zdarzyć się literówki albo nawet poważniejsze błędy. Jeśli ktoś na takowy trafi – najmocniej przepraszam, a po daniu mi zdać, postaram się jak najszybciej poprawić. A póki co, życzę dobrej zabawy i owocnego poszerzania tatrzańskiej wiedzy.

Quiz Tatrzański – rozpocznij grę

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *